Misuchi-works

Novinky

Portal News  Ukončení spolupráce s Dayz teamem
S lítostí oznamujeme, že A-byte.eu ruší jakoukoliv podporu a spolupráci na projektu The Walking Dead – Dayz.
Důvody jsou následující.

Od 12. dne tohoto měsíce proběhla anketa (dotazník), abych A-byte.eu získal zpětnou vazbu podle které může stavět na zlepšování našich služeb. Vyplnit jej bylo možné do dnešního dne. Děkuji všem, kteří dotazník vyplnili.
Bohužel výsledky dotazníku nedopadly zcela dobře. Ve výsledku byl velmi negativní.

Například kladně označilo práci Dayz teamu pouze 16%, což je velmi slabé proti 47%, kteří zvolili negativní hodnocení.
Velká část z vás hodnotila adminy Dayz jako velmi neobjektivní (dvojí metr trestání prohřešku 32%) a neochotné (57%). 75% si stěžovalo na nízký počet hráčů, když se podívám na web dayz – „Jak se připojit“, jsem přesměrován na neexistující video a informaci se nedozvím. Tento problém tu již je více než měsíc, Dayz team tento problém neřeší, jak server má získat nové hráče, když tu informaci nemají?

Již 14 dní procházím namátkově logy, abych zjistil, kolik hráčů na serveru hraje. Zjistil jsem, že když má server štěstí, je tam chvíli 7 lidi (více jsem snad neviděl). Průměrně se to však pohybuje mezi 2 – 4 lidmi online, dokonce i o víkendu.
Spousta z vás označila (polovina), že TWD Dayz málo informuje o existenci A-Byte.eu (pár z vás dokonce přiznalo, že vůbec neví, co je to A-byte.eu). Myslím si, že to je poměrně špatné, navíc to snížilo celkovou hodnotu Dayz serveru.
Tyto věci jsem chtěl řešit s Dayz Adminem Diabolosem, chtěl jsem vyřešit nedostatky na webu (aktualizace, viditelné logo a-byte.eu apod.), ale email přečetl, potvrdil a je to už více jak měsíc, co jej úspěšně ignoruje.

Dostáváme se k jádru věci, co upevnilo moje rozhodnutí. Diabolos vlastně o další spolupráci nestojí, dokonce začal potají budovat konkurenci. Tomu se říká bodnout někoho do zad. Diabolos celou dobu lže, že nemá čas řešit požadavky A-byte.eu nebo se starat o Dayz server. Dostal jsem se totiž na jeho weby, na kterých během tohoto měsíce usilovně pracoval – dělal web, psal články apod.
Našel jsem i jeho nový web, který informuje, že rozjíždí vlastní portál, který vlastně bude pro nás konkurencí, vše za našimi zády. Porušil tím naši spolupráci a pravidla A-byte.eu.

Bohužel jsem zde vkládal slepou důvěru. Nyní však již vím, že nadále Diabolosovi nemohu důvěřovat.
Mrzí mě, že to dospělo k tomuto závěru, nevím, co tě k tomu vedlo (proč jsi přestal komunikovat), i přes to ti děkuji za mnohaletou spolupráci na mnoha projektech, na kterých jsi s námi spolupracoval. Přeji ti mnoho úspěchu v osobním i profesním životě.

Tímto se omlouvám všem hráčům, kteří ještě na serveru hráli. Do budoucna bychom možná chtěli dayz obnovit, ale jen pokud najdeme kvalitní spolupráci (nic však neslibujeme).

EDIT: Zdůvodů hate-komentářů ze strany Riactiona, který neunesl psychicky ukončení TWD a musel si vylejvat srdíčko a vztek (nechápu, o co mu tak jde, když se o server nikdo poslední dobou nestaral), byly komentáře zrušeny.
Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně zrušení TWD, ozvěte se prosím do komentářů na FB, PM nebo e-mailem.
Děkujeme za pochopení.


Dragon Jakob

Odkazy: n/a
napsal Jakob - 30.05.2017 - 19:58
bez komentářů


Portal News  Nová IP adresa
Zdravím,

dnes 29. 05. 2017 proběhlo přepojení serveru na novou IP adresu.
Prosím pro připojení na naše herní servery nebo služby (např. Teamspeak) využijte adresu: server.a-byte.eu.

Děkujeme za pochopení.
D. Jakob
Odkazy: n/a
napsal Jakob - 29.05.2017 - 18:38
[32] komentáøe, poslední komentoval anex - 01.07.2024 - 12:35


Portal News  Maitenance - 09. 10. 2016
Zdravím,

V neděli 9. 10. 2016 proběhne údržba serveru v dopoledních hodinách. Očekávejte výpadek našich služeb (herní a TS servery).
Výpadek bude trvat zhruba 1 - 3 hodiny, o průběhu budeme informovat.

EDIT: 9. 10. 2016 - 10:00: Začátek údržby.

EDIT: 9. 10. 2016 - 11:00: Konec údržby.

Děkujeme za pochopení.
D. Jakob
Odkazy: n/a
napsal Jakob - 08.10.2016 - 00:23
[32] komentáøe, poslední komentoval anex - 18.06.2024 - 15:37


Portal News  Výpadek služeb
Zdravím, bohužel mám lehce špatné zprávy. Server byl již k ránu resetnut, ale bohužel nenaběhnul.
Shaním, jestli bude ještě někdo další k dispozici k pokusu o restart.
Bohužel, pokud i tak nenaběhne, je tu velká možnost, že se něco pokazilo a bude třeba nějaký servis, aby se zjistilo, co je špatně.
Děkuji za pochopení, snad to nebude nic vážného.

Pokud budu mít více informací, tak vás zde budu průběžně informovat.

Update - 10/08 20:15:
Zdravím, tak mám pro vás aktualizaci.
Server byl restartován. Bohužel ani nyní nenaběhnul, takže se tam asi něco zeslonilo.

Zítra server bude převezen do servisu k mému kontaktu, který se na to podívá, kde je zakopaný pes. Bohužel to znamená, že dnes již naše služby nebudou k dispozici a online bude podle závažnosti problému.

V případě, že problém nebude nijak extra vážný tak je možné, že do večera by mohla být mašina zase v provozu. Ale nepředbíhejme, bližší info budu mít až zítra v dopoledních hodinách.

Info o stavu hodím na portál a-byte.eu, jakmile budu mít nějaké informace (na FB je hodím až večer, protože v praci na FB nechodím).

Děkuji za pochopení a držte serveru palce. Díky.
D. Jakob


Update - 11/08 10:05:
Ahoj,
server je aktuálně v servisu a můj kontakt se na něj dívá, proč nestartoval. Podle posledních informací, které mám stroj nastartoval do systému bez problému, což znamená, že s velkou pravděpodobností bude nejdůležitější HW v porádku.
Až budu vědět další informace, tak je zde doplním.
Admin Dragon Jakob

Update - 11/08 12:45:
Ahoj,
podle informaci HW je v pořádku, mašina funguje.
Vzhledem, že už je tedy v servisu, tak probíhá kompletní údržba (updaty, testy na HW atd.).
Více informací dodám opět, až je budu mít k dispozici. Díky za trpělivost.
Admin Dragon Jakob

Update - 11/08 15:25:
Zdravím, mašina je v pořádku, vše je vyčistěno a připraveno.
Nyní se domlouvá převoz a znovu zapojení do serverovny. Bohužel nyní budu mít "okno" než dorazim z práce domů. Očekávejte tedy, že zapnutí našich služeb proběhne mezi 18 - 20 hodinou.
Admin Dragon Jakob

Update - 11/08 19:00:
Zdravím, server je online a naše služby také!
Máme nyní v provozu nový anti-ddos systém. Poprosím aby jste s ním byli trpělivý a jakékoliv problémy s latencí nebo lagama (wow, dayz, ts...) mi hlásili, abych popř. mohl doladit nastavení. Předem děkuji za pochopení a případnou spolupráci.
Admin Dragon Jakob
Odkazy: n/a
napsal Jakob - 10.08.2016 - 19:13
[50] komentáøe, poslední komentoval anex - 18.06.2024 - 20:48


Portal News  Výpadek Proudu v serverovně
Zdravím, rád bych informoval o výpadku našich služeb. V serverovně doslo k nečekanému přerušení elektrického proudu. Server však po obnovení nenaběhnul, mám ze serverovny potvrzeno, že přibližně za hodinu by server mohl byt nastartován. Děkuji za pochopení.

O případných změnách vás zde budu informovat.

UPDATE: Server je ONLINE.
Odkazy: n/a
napsal Jakob - 09.08.2016 - 18:55
[13] komentáøe, poslední komentoval thomaslist - 07.11.2023 - 01:39Copyright © 2005 - 2017 by A-byte / Dragon J4K0B  |  Powered by webSPELL.org   |   Created by D. Jakob