LoL

TS3 :: A-byte.eu Teamspeak 3

Informace k A-Byte.eu TS3 serveru.

TS3 server je službou portálu A-Byte.eu a tak pro uživatele platí dodržování pravidel portálu.

Je zakázáno používat více učtů / identit na TS. Tyto identity zabírají sloty a místnosti. Navíc tyto účty jsou velmi často používány k obtěžování jiných uživatelů a pro nás také představují pak větší administrativní zátěž.
Pokud máte nějaký velmi vážný a obhajitelný důvod, pak lze přihlédnout oko. Předem však doporučujeme se ujistit, že je váš důvod dostatečný.

Jakékolik chování, které obtěžuje jiné uživatele skákáním do free roomek již obsazených (kde dotyčný pak spamuje hudbou nebo jinak snižuje user experience) nebo spamem "poke" je tvrdě trestáno.

Založení soukromé místnosti je možné pro každého, kdo je členem A-Byte.eu komunity a dodržuje jeho podmínky.
Podmínkou pro založení je využívání roomky 2+ (záleží částečně na typu hry) účastníky, hrát na jednom z našich serverů nebo hrát některou z námi podporovaných her (League of Legends, Dota2, HOTS, CS, Guild Wars 2... predevsim multiplayer online hry - pouze officiální servery, nepodporujeme cizí freečka).
Pokud máte zájem o vlastní roomku, zašlete žádost na jakob[at]a-byte.eu s jménem roomky a nickem na TS (plus pro co (jakou hru) roomka bude primárně použita).
(Kvůli správě si vedeme váš nick a e-mail).


Podmínky používání roomky pro OWNERy (majitele roomky)

Majitel roomky je povinen se s pravidly seznámit, na reklamace z důvodu nevědomosti nebude brán žádný ohled.

V popisku roomky smí být cokoliv, co není v rozporu s pravidly. Na začátku MUSÍ být tag ownera (například - owner: GodName). Jedná se o váš nick na TS, pod kterým jste registrovali vaši roomku. Díky tomuto tagu je vaše roomka ve správě přiřazena k vašemu e-mailu. Tento TAG nemažte, roomka jej musí obsahovat! Roomky bez tohoto tagu budou průběžně prohlášeny jako roomky bez majitele a mazány. Navíc bez tohoto tagu není možné spojit si vaši roomku s vašim emailem a tak není možné vyhovět žádostem v případě ztráty práv reinstalací apod.

Majitel roomky je zodpovědný za obsah popisku roomky. Pokud obsah bude porušovat pravidla, roomka může být i smazána plus majitel bude náležitě potrestán. (V případě, že to byl někdo z moderátoru, musí sám dodat minimálně seznam podezřelých).

A-byte.eu si vyhrazuje možnost, požádat majitele roomky, aby zaslal screen využití jeho roomky (záleží na typu hry, kolik uživatelů má být na screenu vidět).
Majitel roomky je pak povinen zaslat screen, kde má roomku označenou (aby byl vidět tag ownera) a kde je přítomen počet uživatelů dle požadavku. Na zaslání screenu je časový limit 14 dní, poté bude roomka odstraněna jako neaktivní (V případě, že uživatel nebyl delší dobu přítomen, je po jeho návratu možné roomku opět obnovit).
Tyto žádosti budou zasílány především na roomky, které se zdají být delší dobu neaktivní.
Tento mechanismus je z důvodu, aby se nám nehromadily neaktivní roomky, které pak zbytečně snižují přehlednost.


A-byte.eu si vyhrazuje možnost změny pravidel v budoucnu.

Pokud jsou nějaké nejasnosti, prosím obraťte se na na jakob@a-byte.eu s dotazem.

Copyright © 2005 - 2017 by A-byte / Dragon J4K0B  |  Powered by webSPELL.org   |   Created by D. Jakob